Klampererhof Villa

Belangrijkste voorzieningen

  • The lagest option:
  • 6 gasten
  • 3 bedden
  • 2 slaapkamers

Locatie

    De gesitueerde in Virgen Klampererhof Villa Virgen nodigt gasten uit om sneeuwskiën, wandelen en tafeltennis te proberen en ligt binnen 4 km van natuurgebieden als Virgental. Deze villa biedt gasten Wi-Fi en een privéparkeerplaats, en ligt op 10 minuten rijden vanaf de San Nicolo Kapel.

    Wallfahrtskirche Maria Schnee is op 2 km van deze vakantieboerderij te vinden. Deze woning is op 15 minuten rijden vanaf Mittereggspitze gesitueerd.

    De villa beschikt over uitzicht de berg en heeft een balkon. Gasten kunnen ook profiteren van gratis Wi-Fi. Tot de badkamerfaciliteiten van deze accommodatie behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    De keuken van de gesitueerde in Virgen Klampererhof Villa is uitgerust met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, glaswerk, en is voorzien van een eetgedeelte. Deze gesitueerde in Virgen Klampererhof Villa biedt vervoersmogelijkheden in de omgeving en ligt binnen het bereik van het kabelbaanstation Fellachlift.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 14:00 tot 21:00
    Uitchecken: van 09:00 tot 11:00
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen ledikanten in de kamer.

    Kameropties bij Klampererhof Villa Virgen

    De villa beschikt over uitzicht de berg en heeft een balkon. Gasten kunnen ook profiteren van gratis Wi-Fi. Tot de badkamerfaciliteiten van deze accommodatie behoren ook een apart toilet en een douche. Een haardroger en badlakens zijn inbegrepen om uw comfort te verhogen.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Klampererhof Villa Virgen Macro Details foto Klampererhof Villa Virgen Macro Details foto Klampererhof Villa Virgen Buitenkant foto Klampererhof Villa Virgen Natuur foto Klampererhof Villa Virgen Natuur foto Klampererhof Villa Virgen Macro Details foto Klampererhof Villa Virgen Strand foto Klampererhof Villa Virgen Buitenkant foto Klampererhof Villa Virgen Voorzieningen foto Klampererhof Villa Virgen Voorzieningen foto
    Appartement

    Grootte: 65 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +
    Klampererhof Villa Virgen Interieur foto Klampererhof Villa Virgen Kamer foto Klampererhof Villa Virgen Natuur foto Klampererhof Villa Virgen Natuur foto Klampererhof Villa Virgen Buitenkant foto Klampererhof Villa Virgen Interieur foto
    Appartement met Twee Slaapkamers

    Grootte: 75 m²

    Type bed: Queensize bed of twee losse eenpersoonsbedden

    Meer informatie +
    Klampererhof Villa Virgen Macro Details foto Klampererhof Villa Virgen Macro Details foto Klampererhof Villa Virgen Natuur foto Klampererhof Villa Virgen Voorzieningen foto Klampererhof Villa Virgen Macro Details foto Klampererhof Villa Virgen Buitenkant foto Klampererhof Villa Virgen Voorzieningen foto Klampererhof Villa Virgen Macro Details foto Klampererhof Villa Virgen Natuur foto Klampererhof Villa Virgen Bedden foto
    Comfort Kamer met een Queen Size Bed

    Grootte: 45 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Klampererhof Villa Virgen

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer

    Gastbeoordelingen van Klampererhof Villa Virgen

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Oostenrijk

    Veelgestelde vragen

    • Heeft deze vakantieboerderij een keuken?
      Ja, in deze vakantieboerderij is een complete keuken beschikbaar.
    • Is deze villa huisdiervriendelijk?
      Gasten zijn welkom om hun huisdier mee te nemen naar deze villa.
    • Welke opmerkelijke bezienswaardigheden liggen in de buurt van Klampererhof Villa?
      Gasten van Klampererhof Villa kunnen onder andere Mittereggspitze (4 km), de San Nicolo Kapel 4,1) en Wallfahrtskirche Maria Schnee 2) verkennen.
    • Worden er skivoorzieningen aangeboden in Klampererhof Villa?
      Liefhebbers van skiën kunnen genieten van een skiopslag en skiverhuur beschikbaar in Klampererhof Villa.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Klampererhof Villa Virgen